DOGERHABER FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOGERHABER FORUM

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn Nick Arşivi-1

YazarMesaj
FaTiH
Yönetici
Yönetici
FaTiH

İş/Hobiler : öğrenci
Gifler : Msn Nick Arşivi-1 Gif52

Msn Nick Arşivi-1 Empty
MesajKonu: Msn Nick Arşivi-1   Msn Nick Arşivi-1 EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:53 am

Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır

Dikmen merkez akıllı olsun herkes Çatılır kaşlar kesilir başlar en büyük aşklar(semtin ismi) başlarr

Gururn başladığı yerde Sevgi son bulur

aşk fransada trajedi , İngilterede Komedi , Almanyada Dram , TÜRKİYEDE HARAM

Çekeriz emaneti bozarız adaleti Mahallemizden geçilmez elimizden su içilmez biz (semtin ismi) bize RACON kesilmez ...

Dumansız cigaranın , patlamayan hapın , Köpüksüz biranın , Mermisiz silahın , Manitasız hayatın taa amk

Sevgiler sahte , insanlar ***** , hayatınız plan , Alayınız yalan !!!

Alayına İsyan Kralına Tek Kurşun !!!

Alem oyuncu olmuş sokaklar Sahne Sevdiğim Bi kız vardı O da Olmuş *****!!!

Kız diye özen gösterenin.Güzel diye kaşar sevenin .Para olsa için dostunu satanın . Kral Olsa tahtını mafya olsa mekanını ******* !!!

Sevgime ihanet eden sevgiliyi Kurşuna Dizerken Titrerse Ellerim O titreyen Ellerimi Kesmezsem Şerefsizim !!!

Biz belimize Silahı Silahla vurulmak İçin KoyDuKK !!!

ağladığımı kimseye söyleme anne onlar beni kral biliyr. kızdımmı dünyayı yıkar biliyor, ağladığımı kimseye söyleme anne onlar beni 1 kız için bu kadar düşeceğimi bilmiyorlar

barda iki bardak tekilaya kulakta bir küpeye satılıp unutulmuşluğu var bu yüreğin...!!!

buda benden delisormuş deliye sen hiç aşık oldunmu diye deli gülmüş deliye ben neden delirdimki diye

çek silahını daya sırtıma titrersem namerdim sen vurdun da ben ölmedim mi

yam sustururuz ya kan kustururuz ezanla başlar selayla biter.anlayana değil alayına gider

dedımya guzelım ıste ben buyum oz ve oz garaj altı cocuyum rakı sarp ıcerım dısko dans bılmem mını etekler gıydırıp mersederslerde gezdıremem elerıne oje gozlerıne surme cektıremem dedımya guzelım ıste ben buyum bır daha benı ararsan ılk adresımdelı kanlılar caddesı cebı delıkler kıratanesı eyer orda yoksam ıkınce adresım belı bursa e tıpı kapalı ceza cevı

Ya sıksınlar alnımın Şahına,Ya da Ben SIKARIM adının Yazdıgı ALıNaaa..

Oku zalim oku!!!! TeSbİH ELdE EmAnEt BeLdE SeVdA YüReKtE OLmALı..TeSbİhİ SaLLaMaYı EmAnEtİ KuLLaNmAyI SeVdAnI YüReKtE YaŞaMaYı,BiLmİyOsAnn TaŞıMa O YüReGiiii

Sadece kim olduğun için deil,seninle beraberken kim olduğumu anladığım için.

SeNi SeViYoRuM

Sadece kendine yaptıkların için değil,bana yaptıkların için,saklı kalmış beni ortaya çıkardığın için,elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman,üzüntülerimi alıp,pnların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o güzellikleri,o sıcaklığı,o ışığı koymayı başardığın için.

Senİ SeVİYQRUM; Hayatımı bir tapınağa çevirdiğin ve hergünü bir şarkı haline getirdiğin için.

SeNi SeVİYQRUM; Çünkü sen kimsenin başaramadığı şeyi,kendimi iyi hissetmemi, ve hiç bir zaman olmadığı kadar MuTLu olmamı sağlıyorsun.

ÜSTéLİK SéN ßUNLARI KQNU$MAYLA,DQKUNMAYLA VéYA İ$ARéTLé DéĞİL, SADéCé KéNDİN QLMAKLA YAPIYQRSUN.

ßeni YormayIn! --> çOk ü$engeCim..
ßana yaLan söyLemeyin ! --> Nefret Ederim!
ßana ßi$ey sOrmayIn! --> ßiLmiOrum!
Ciddi oLmayIn --> ßen güLüyorum...
iÇeLim Demeyin! --> DayanamIyorum!..
GideLim Diyin! --> GeLiyorum!...
Dalga geÇeLim. --> ßayıLıyorum !..
Derdinmi var ¿ --> DinLiyorum ...
çOk mu zOr¿ --> Ugra$Iyorum!..
ßana a$Ik oLma! --> ßen oLamIyOrum !!!
>>km ne derse desin ben böleimm degisemiyorum<<

TuTamicaM SözLer VerMem ßaSiT kişiLerLe MEvZuu yaPMAm ßaZı ŞyLri AsLa AfeTmem Ağır GeLiYoSa ßu SzLer FiRar SerßesT ÜsTeLeMem

KaRaNLıK BeNi HaPگEdİyOr ... HePگİ GeRçEğİ GöRmEm İÇiN... AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›ÕŁũм› ... Ve O BeNi ÇaĞıRıYor

вιℓмєz∂ιм вιя ∂αнα вιя ∂αнα ѕєωє¢єğιмι уιηє öğяєттιη вαηα ѕєωмєуι уєηι∂єη ∂σğ∂υм ѕη∂є öğяєη∂ιм уüяüмєуι ηє σℓυя вιяαкмα єℓℓєяιмı

●●●ѕσηвαнαя∂α ∂öкüℓєη уαρяαqтıм ιℓк вαнαя∂α gєяι gєℓ∂ιм вєη!! αıℓємє ∂σѕтυмα ѕℓмℓαя σℓѕυη уααмυя ѕσηяαѕı güηєşιм вєηηηηηη!!!●●●

.. biss yüzsüs p**Lér qibi hér qüséLé asıKK oLmayıss ama oLdukmuda asLa unutmayıss ..

GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..

bi baktım uzaklardayım_duygusal tuzaklardayım_her sokak bit yol ayrımı_anlatamam ki ben kaygımı...

krallar yokken efedir çakallar verilen aranın bi sonu var kral mekana gelince köpekler ayağa kalkar ..

ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum..

вєη ѕαηα нαℓα αşığıм..ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα ѕöz єтмє özℓємєктєη

ѕєηι уιηє ѕєνємєм вυηα ∂αуαηαмαм ѕαηα кöℓє σℓѕαм уιηє уαяαηαмαм вιяαz υzαк σℓαℓıм вєℓкι∂є уαяαя göя вαк σ zмη км кιмι αяαя
http://www.diyar-ihuzur.tr.gg

Msn Nick Arşivi-1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-