DOGERHABER FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOGERHABER FORUM

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İşte aklın gücü

2 posters
YazarMesaj
SuLtan

SuLtan

Gifler : İşte aklın gücü Askherseyeanivm5zb3

İşte aklın gücü Empty
MesajKonu: İşte aklın gücü   İşte aklın gücü EmptySalı Eyl. 16, 2008 5:44 pm

Olay bir üniversitede yaşanır.Öğrenci yemekhanede boş yer bulamayınca bir profösörün yanına oturur.Prof. kabullenemez ve çocuğa :öküzlerle kuşlar bir arada oturamaz der. Çocuk bozuntuya vermeden Surprised zaman ben biraz uçayım diyerek masadan kalkar.Prof .bunu içine sindiremez.öğrenciyi dersten bırakmak ister ama cevap kağıdındaki tüm cevaplar doğrudur.Prof.çocuğu tutarak sana bi soru soracağım der.Çocuk evet efendim diyerek dinler.Prof çocuğa yolda yürürken 2 kese çıktı karşına birinde akıl diyerinde para var hangisini alırsın diye sorar.Çocuk:ben parayı alırdım diyerek cevap verir.Prof ben aklı alırdım der.Çocuk:ee bu gayet doğal kimin neye ihtiyacı varsa onu alır der.Prof çıldırır çocuğun cevap kağıdına öküz yazar ve verir.Çocuk kağıdını alıp dışarı çıkar.Birkaç dk sonra döner ve der ki:hocam kağıda imzanızı atmışsınız ancak notum nerede Very Happy ve işte aklın gücü...
lol!
FaTiH
Yönetici
Yönetici
FaTiH

İş/Hobiler : öğrenci
Gifler : İşte aklın gücü Gif52

İşte aklın gücü Empty
MesajKonu: Geri: İşte aklın gücü   İşte aklın gücü EmptySalı Eyl. 16, 2008 6:12 pm

puhahahaha çok komik yaw lol! Laughing Razz
http://www.diyar-ihuzur.tr.gg

İşte aklın gücü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-